Trasko-Inwest Sp. z o.o.

Realizacja strony internetowej dla firmy Trasko

Trasko-Inwest to renomowana firma budowlana działająca zarówno na rynku polskim jak i poza granicami kraju (m.in. w Rosji, Ukrainie, Białorusi). Nasz klient może pochwalić się swoim bogatym doświadczeniem zdobytym podczas realizacji dla uznanych marek takich jak Volkswagen, DHL, Media Markt, Volvo, Auchan, Międzynarodowe Targi Poznańskie, Mercedes.

 

„Budujemy dla wymagających” to motto naszego klienta. Tym razem role się jednak zmieniły, to nasz zespół sprostał wymaganiom firmy Trasko i zbudował dla niej nowoczesny serwis internetowy w technologi RWD. Strona dostosowuje się automatycznie do rozdzielczości urządzenia.

 

Przyjazny użytkownikowi interfejs i dobrze przemyślany układ stanowią solidną konstrukcję stworzonej przez nas witryny. Obszar z najnowszymi realizacjami przekonuje odwiedzających stronę użytkowników, że firma stale się rozwija i podnosi swoje kwalifikacje.

 

Nasza agencja jest także odpowiedzialna za administrację stroną, copywriting oraz sesje zdjęciowe obiektów wybudowanych przez naszego klienta.

 

Adres: www.trasko.pl