Domeny i hosting

Oferujemy wszechstronną pomoc przy rejestracji i zarządzaniu domenami internetowymi. Służymy doradztwem w zakresie odpowiedniego doboru nazwy. Śledzimy na bieżąco oferty największych operatorów domen, aby móc naszym klientom zaproponować najkorzystniejsze rozwiązania.

 

W razie potrzeby, klientom posiadającym domeny u różnych operatorów, pomagamy w procesie przerejestrowania lub przeniesienia domeny. Zawsze jednak nasz klient jest właścicielem swojej domeny i dysponuje nią wedle uznania.

 

W ofercie Mykk znajdują się serwery wirtualne i dedykowane, które możemy dopasować ściśle do oczekiwań każdego klienta. Nowoczesne serwery, zlokalizowane fizycznie w Polsce i w Holandii, dają gwarancję najwyższego bezpieczeństwa i bezawaryjności. Każdy serwer wyposażony jest w funkcjonalny panel administracyjny, który umożliwia łatwe zarządzanie kontami pocztowymi, bazami danych i plikami.

 

Usługi hostingowe oferowane przez Mykk dają pewność stabilnego i niezawodnego użytkowania serwerów.

 

W cenę usługi hostingowej wliczona jest pomoc techniczna, którą uzyskać można drogą mailową lub telefonicznie. Pomoc dostępna jest przez 24 godziny na dobę.