E-marketing - doradztwo

eRozwój światowej sieci internetowej, rosnąca liczba stron oraz użytkowników korzystających z sieciowych zasobów – to wszystko stało się źródłem nieodwracalnych zmian w dziedzinie reklamy i marketingu. Przed właścicielami firm pojawiły się nowe, ogromne możliwości, ale również nowe wyzwania.

 

Jak zaistnieć z własną witryną internetową pośród dziesiątek konkurencyjnych stron?

Jak sprawić, aby potencjalny klient nie zamknął okna przeglądarki już po kilku sekundach?

 

Podstawą sukcesu jest witryna stanowiąca kompromis pomiędzy funkcjonalnością, przejrzystością i atrakcyjnością szaty graficznej, profesjonalnie zaprojektowana i zaprogramowana, zoptymalizowana pod kątem marketingu internetowego. Takie cechy posiadają serwisy internetowe firmowane przez Mykk.

 

Wszystkim Państwu, posiadającym już własne witryny, oferujemy szerokie usługi doradztwa w zakresie e-marketingu. Podpowiemy, jak przeorganizować architekturę serwisu, poprawić jego ergonomię, zoptymalizować sposób prezentowania treści pod kątem wyszukiwarek internetowych, pomożemy usunąć błędy w kodzie stron www. 

 

W kolejnym etapie proponujemy Państwu działania reklamowe np. kampanie reklamowe AdWords, poprzedzone darmowym audytem aktualnego serwisu www.