Produkcja filmowa

Oferujemy szerokie usługi w zakresie produkcji materiałów video, począwszy od prostych animacji do wykorzystania na stronach www, poprzez telewizyjne bądź internetowe spoty reklamowe, a skończywszy na rozbudowanych filmach promocyjnych w rozdzielczości HD.

 

We współczesnym świecie to film jest najlepszym nośnikiem informacji i najskuteczniejszą metodą kreowania wizerunku – osoby, firmy, czy też miejsca.

 

Każdy proces produkcji filmu, niezależnie od stopnia rozbudowania projektu, rozpoczynamy od przygotowania szczegółowej dokumentacji i napisania precyzyjnego scenariusza. Wszystko po to, aby optymalnie wykorzystać czas przeznaczony na realizację zdjęć na planie filmowym. Posiadamy nowoczesny sprzęt – kamery, oświetlenie, mikrofony, greenbox (dający możliwość podkładania dowolnego tła pod osobę filmowaną) – i potrafimy wykorzystać jego ogromne możliwości.

 

Nasza oferta obejmuje:

  • spoty reklamowe,
  • filmy szkoleniowe,
  • filmy promocyjne,
  • animacje video.

 

Każdy projekt to dla nas nowa pasjonująca przygoda, w której wykorzystujemy nasze doświadczenia i umiejętności, jednak nigdy nie powtarzamy wcześniej zastosowanych schematów. Dzięki temu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość naszych produkcji.