Projektowanie stron WWW

Prześwietlamy strony konkurencji, aby zaoferować oryginalne i niepowtarzalne rozwiązania, których nie spotka się na innych witrynach. 

 

Profesjonalna i dobrze zaprojektowana witryna internetowa powinna być elementem służącym pomnażaniu kapitału jej właściciela

 

Tworzymy:

  • strony korporacyjne,
  • serwisy produktowe i eventowe,
  • sklepy internetowe.

 

Przejdź do portfolio, aby zobaczyć przykłady naszych realizacji...

 

Od ponad 10 lat codziennie zdobywamy nowe doświadczenia, śledzimy aktualne trendy w zakresie projektowania grafiki, wdrażamy najnowsze technologie programowania, studiujemy sytuację na rynkach międzynarodowych. Wszystko po to, aby zagwarantować naszym klientom w pełni profesjonalne i nowoczesne narzędzie e-marketingowe, jakim powinna być strona www.

 

W dzisiejszych czasach witryna internetowa powinna być efektowna i zarazem efektywna. W procesie realizacji zlecenia starannie wsłuchujemy się w oczekiwania naszego klienta, dodajemy do tego całą naszą wiedzę i doświadczenie, aby dopracować projekt w najdrobniejszych szczegółach.

 

Nasze projekty spełniają najwyższe standardy jakościowe. Do każdego etapu prac podchodzimy z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. W efekcie witryny zaprojektowane przez Mykk w każdej przeglądarce, zarówno desktopowej jak i mobilnej, wyświetlają się identycznie i bez błędów.

 

Chcesz dowiedzieć się w jaki sposób tworzymy strony internetowe, sprawdź: