Polski English

  • Projektowanie stron www
  • Aplikacje internetowe
  • CMS - System Zarządzania
  • E-marketing - doradztwo
  • Kampanie Google AdWords
  • B2B oraz E-Commerce
  • Identyfikacja wizualna

Kolejny serwis WWW dla VBI Group

10.10.2016 - 14:30

Realizacja strony internetowej dla Autopolster Sp. z o.o.

Autopolster Sp. z o.o. to firma córka naszego klienta VBI Group z Danii. W ramach swojej działalności firma zajmuje się sprzedażą nowych autobusów marek ISUZU i IVECO, używanych autobusów i minibusów wszelkich marek oraz nowych minibusów marki Mercedes Benz z własną zabudową. W tej chwili grupa składa się z trzech oddziałów w Danii - położonych w Christiansfeld, Karlslunde i Kliplev oraz oddziałów w Polsce i Macedonii.

 

Dla naszego klienta, który prowadzi również warsztat tapicerski w Nekli (Polska) zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy serwis WWW w pełni dostosowany do wszystkich rodzajów urządzeń (desktop, mobile). Efektem udanej współpracy są następne zlecenia od

VBI Group.

Nowa strona dla Trasko

10.10.2016 - 13:35

Realizacja strony internetowej dla Trasko

Trasko to firma, która od wielu lat jest bliskim partnerem biznesowym Mykk. Dla jednego z czołowych polskich wykonawców hal stalowych zrealizowaliśmy nową stronę internetową. Od początku współpracy jesteśmy odpowiedzialni za jej administrowanie oraz publikowane treści.

 

Najnowsza odsłona serwisu internetowego przedsiębiorstwa uwzględnia najbardziej aktualne trendy technologiczne i desginerskie.

 

Dzięki zastosowaniu technologii RWD (Responsive Web Design) strona automatycznie dostosowuje swój wygląd do wymiarów wyświetlacza, na którym jest przeglądana. Dzięki temu adres trasko.pl można równie efektywnie przegladać na dowolnym smartofnie, tablecie, laptopie czy monitorze.


PKM Duda S.A.

"MYKK wykazał się zaskakującą szybkością w działaniu, a jednocześnie wielkim zaangażowaniem i skrupulatnością..."

dowiedz się więcej