Referencje

Zaufali nam:

 

"Podczas pracy nad serwisem firma MYKK wykazała się wielkim zaangażowaniem, skrupulatnością, a jednocześnie zaskakującą szybkością w działaniu. Po zaledwie 7 dniach od złożenia zamówienia przez PKM DUDA S.A. nowy serwis był już dostępny w Internecie. Co warte podkreślenia, serwis spełniał wszelkie oczekiwania naszej firmy, zarówno te dotyczące szaty graficznej, jak i funkcjonalności."

Daniel Ratajczak - Dyrektor ds. marketingu - PKM DUDA S.A.

 

"Firma Mykk zrealizowała kompleksowy system informatyczny dla naszej firmy doradczej. Wszystkie moduły zostały "uszyte na miarę" a całość działa wspaniale." 

Fred C. Aartsen - Prezes - Vadesta Expertise B.V.

 

 "Współpraca z firmą Mykk od początku układała się wręcz wzorowo. Jej przedstawiciele podeszli do zadania z pełnym zaangażowaniem, wykazując doskonałe zrozumienie dla naszych oczekiwań i wymagań. Ponadto, niezależnie, firma Mykk zaproponowała kilka własnych bardzo interesujących pomysłów, co było potwierdzeniem jej fachowości, a także dogłębnej znajomości specyfiki naszej branży."

Henryk Leszczyński - Prezes - PKS Szczecin Sp. z o.o.

 

"Funkcjonalna i nowoczesna witryna pozwala nam dotrzeć z ofertą do wielu potencjalnych kontrahentów. Dzięki współpracy z firmą Mykk i przeprowadzeniu kampanii reklamowych i w konsekwencji pozycjonowania w Internecie, znacząco wzrosła liczba odwiedzin naszego serwisu. Co przełożyło się na ilość zapytań ofertowych."

Leszek Faltyniak - Prezes - Trasko-Inwest Sp. z o.o.

 

"Współpraca z Mykk charakteryzowała się nowoczesnymi metodami działania, fachowością i punktualnością, a także sympatyczną atmosferą stworzoną przez młody i energiczny zespół specjalistów..."

Dariusz Andrzejewski - Prezes - PKS Konin S.A.