Zasady i standardy

W firmie Mykk podstawowym standardem jest najwyższa jakość. Wyznajemy zasadę, w myśl której każdy klient jest najważniejszy. Pracując nad określonym projektem zawsze badamy otoczenie biznesowe środowiska, w którym nasz klient prowadzi swoją działalność.

 

Angażujemy w każde zadanie całą swoją wiedzę, umiejętności i emocje.

 

Wsłuchujemy się w oczekiwania i pomysły klientów. Wspólnie dogłębnie analizujemy wszystkie koncepcje pod kątem zasadności ich zastosowania. Zależy nam przede wszystkim na tym, aby zainwestowane w projekt pieniądze klienta, przyniosły mu w przyszłości finansową satysfakcję.

 

Zwracamy szczególną uwagę na użyteczność (z ang. usability) wykonywanych projektów. Naszym celem jest zaoferowanie klientowi maksymalnej funkcjonalności aplikacji bądź serwisu www, a jednocześnie dostarczenie intuicyjnego interfejsu i zapewnienie łatwości nawigowania po witrynie.

 

W naszej pracy jesteśmy wręcz pedantyczni. Dbamy o każdy nawet najdrobniejszy szczegół.

 

Wszystko po to, aby zagwarantować klientowi identyczne wyświetlanie się zaprojektowanej przez nas witryny we wszystkich najważniejszych przeglądarkach oraz urządzeniach mobilnych. 

 


Podanfol S.A.

"Zaawansowany system B2B stworzony przez MYKK udoskonalił proces składania i obsługi zamówień oraz usprawnił komunikację z naszymi klientami z całego świata..."

dowiedz się więcej