Zasady i standardy

W firmie Mykk podstawowym standardem jest najwyższa jakość. Wyznajemy zasadę, w myśl której każdy klient jest najważniejszy. Pracując nad określonym projektem zawsze badamy otoczenie biznesowe środowiska, w którym nasz klient prowadzi swoją działalność.

 

Angażujemy w każde zadanie całą swoją wiedzę, umiejętności i emocje.

 

Wsłuchujemy się w oczekiwania i pomysły klientów. Wspólnie dogłębnie analizujemy wszystkie koncepcje pod kątem zasadności ich zastosowania. Zależy nam przede wszystkim na tym, aby zainwestowane w projekt pieniądze klienta, przyniosły mu w przyszłości finansową satysfakcję.

 

Zwracamy szczególną uwagę na użyteczność (z ang. usability) wykonywanych projektów. Naszym celem jest zaoferowanie klientowi maksymalnej funkcjonalności aplikacji bądź serwisu www, a jednocześnie dostarczenie intuicyjnego interfejsu i zapewnienie łatwości nawigowania po witrynie.

 

W naszej pracy jesteśmy wręcz pedantyczni. Dbamy o każdy nawet najdrobniejszy szczegół.

 

Wszystko po to, aby zagwarantować klientowi identyczne wyświetlanie się zaprojektowanej przez nas witryny we wszystkich najważniejszych przeglądarkach oraz urządzeniach mobilnych. 

 


PKS Konin S.A.

"Współpraca z MYKK charakteryzowała się nowoczesnymi metodami działania, fachowością i punktualnością, a także sympatyczną atmosferą stworzoną przez młody i energiczny zespół specjalistów..."

dowiedz się więcej