Kim jesteśmy

Stanowimy zespół specjalistów, z których każdy w swojej dziedzinie posiada dogłębną wiedzę i najwyższe umiejętności. Jednocześnie stawiamy na wszechstronność i stale dbamy o rozwój członków naszego zespołu, starając się wyprzedzać nadchodzące trendy. Dzięki temu jesteśmy gotowi podjąć się każdego zadania i zagwarantować doskonałą jakość naszych usług.

 

Jesteśmy doświadczoną firmą działającą od 1999 roku w branży IT, zarówno w Polsce, jak i na rynkach zagranicznych.

 

Programiści Mykk znają na wylot najważniejsze języki programowania, m.in. PHP, SQL, JavaScript, Visual Basic. Na szczęście jeszcze nimi nie mówią.

 

Zespół projektantów stron www potrafi zamienić nawet najbardziej skomplikowany projekt w funkcjonalną witrynę internetową, spełniającą najwyższe standardy jakości.

 

Nasi utalentowani graficy, o bogatym doświadczeniu zawodowym, wyczarują projekt, od którego trudno będzie oderwać wzrok.

 

Dzięki pracy naszych ekspertów w zakresie Marketingu Internetowego zdobędą Państwo nowych klientów. Oferujemy szeroki zakres usług prowadzenia kampanii reklamowych Google AdWords.

 


Podanfol S.A.

"Zaawansowany system B2B stworzony przez MYKK udoskonalił proces składania i obsługi zamówień oraz usprawnił komunikację z naszymi klientami z całego świata..."

dowiedz się więcej